Listopad 2010

22.11. 2010 - 28.11. 2010

29. listopadu 2010 v 18:18 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010) je:
Pondeli: 40
Utery: 16
Streda: 27
Ctvrtek: 24
Patek: 26
Sobota: 20
Nedele: 26

Celkem: 179

Ooooh díky :-)

27. listopadu

27. listopadu 2010 v 14:03 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Jé dneska jsme s miláčkem spolu 2 roky a 2 měsíce :D takový kulatý výročí :D
A sněžíí... všude je sníh.. jaká to krása :D těším se na Vánoce už :-)
Co vy ? Máte nakoupený dárky ?
Já ještě ne :-( Jenom polovinu dárku pro zlatíčko a takovou maličkost pro tátu.. jinak teprv nakupovat půjdu, ještě mamce, ségře, asi bráchovi ale hlavně JEMU♥ a už mam i dobrej tip ;-)

Celej týden jsem se neozvala, protože jsem v úterý přijela pozdě, ve středu z tý exkurze o který jsem vám už psala taky.. a pak se mi ani nechtělo nic psát, ve čtvrtek sem s mamkou šla nakoupit a pak sem byla unavená... a v pátek jsem přijela ze školy, vypravila se a byla s ním♥ Celej večer sme chodili sem tam :D do krámu, k nám, k němu, do hospody, k jeho babičce..... no docela jsme se prošli :-) Ale hezká večerní procházka...:-) Pak spinkal u mě...♥♥♥ šmudlínek♥ a dneska ráno šel domů, protože jedou na rodinnej výlet do Prahy.. a přijede až v noci :-( takže dneska usínám sama... fakt moc se těšim.. a budem spolu až zítra, ale jsme domluvený už na ráno..abysme spolu byli co nejvíc♥, když večer odjede na intr...:-( už teď se mi tak moc stejská....! :((

Jinak když ráno odešel, šla jsem ven se sestřenkou vylepovat plakáty, celý sídliště, nevynechaly jsme ani jeden panelák :D přišla jsem domu až ve čřištvrtě na 1... nejvíc zmrzlá :-/ Jsou to plakáty na čerty.. tenhle rok budeme ZASE chodit :-) já andílek, miláček Mikuláš, sestřenka čertice a její kluk čert... hééj už se tak těšim :-) objednaj si nás rodiny s dětma a zase si vyděláme :-) a zase bude sranda :-) už se nemůžu dočkat :-)
Ale je na houby že sou čerti v neděli, v pondělí se jde do školy, ale mamka mě nechá doma, miláček pojede na intr taky až v pondělí večer..takže si to hezky vynahradíme :))) ♥

5 nejhorších ženských vlastností

26. listopadu 2010 v 13:42 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Zajímavosti ☻
Žena má prý špatných vlastností jako máku, říkají chlapi. Které jsou ale ty nejhorší, které muži nesnášejí? Prý mezi ně patří i posedlost generálními úklidy! A věděla jste, že po svém partnerovi nemáte nic chtít 30 minut poté, co přišel z práce domů? Čtěte, proč ho to rozhodí!

Nějaké ty špatné vlastnosti má každý z nás. Akorát záleží na tom, jestli je bude drahá polovička tolerovat a zda my zase budeme chápat ty její nedokonalosti, což je někdy velmi těžké. Co ale konkrétně pánové považují za naprosto nepřijatelné, co se povahových rysů dam týče? Jaké ženské vlastnosti je vyvádějí z míry tak, že se s nimi nehodlají smířit, natož je přehlížet?


1. Bez přesných pokynů to nepůjde

Tamara Cenková z psychologické poradny Sluníčko ze své praxe uvádí, že nejvíce muže rozčiluje fakt, že žena přesně nedokáže vyjádřit svoji potřebu nebo plán. "Muž například slyší, že ,je potřeba vymalovat', ale on potřebuje konkretizaci: ,Miláčku, vymaluj,'" uvádí psycholožka. Na taková vzdychání nad zašedlostí omítek muž často poznamená: "Máš pravdu, zlato, fakt by to chtělo vymalovat." Ovšem myslí si to výhledově a nepředpokládá, že by měl o víkendu všeho nechat a sáhnout po štětce. Bere to totiž jako pouhé konstatování své partnerky, nikoliv přání.

2. Mám právo na klid!

Druhým ženským nešvarem je nerespektování mužovy potřeby odpočinku po příchodu domů. "Když chlap přijde z práce, potřebuje klid, protože není schopen vykonávat více činností současně a zároveň se nedokáže tak rychle ,přepínat' z režimu výkonnostního do toho odpočinkového, naladěného na domácí pohodu," vysvětluje Cenková. A zároveň doporučuje, aby žena neobtěžovala svoji polovičku s přáními minimálně 30 minut od chvíle, kdy vstoupí do dveří.

3. Copak žiju s detektivem?

Další vlastností, kterou muži nenávidí na ženách, je neustálé sledování jejich soukromí čili monitorování e-mailů a mobilních telefonů. Osobní kontrola totiž nabourává jejich pocit jistoty a svobody.

4. Jednu matku už mám

"Z výpovědí mých klientů mužského pohlaví vyplývá, že není dobré, když se partnerka k muži chová jako jeho matka, a to stylem: ,Už sis umyl ruce?'" pokračuje psycholožka. A na závěr mezi špatné ženské vlastnosti zařazuje to, co si aktuálně mnohé ženy plánují - uklízení, a to včetně generálního vánočního úklidu.

5. Velký úklid. Je k ničemu?!

"Muži nedokážou pochopit jakýkoliv velký úklid, ať je to jarní nebo vánoční, protože si myslí, že doma se uklízí pořád, takže to absolutně není potřeba," uzavírá Tamara Cenková.
Podle mužů tedy mezi nejhorší ženské vlastnosti patří:
  • žena nedokáže přesně říct, co vlastně chce
  • žena nedává muži prostor pro odpočinek a neustále něco vyžaduje
  • žena standardně (a neoprávněně) monitoruje mužovo soukromí
  • žena se chová jako matka - vychovává nepravého
  • žena vyžaduje nesmyslné generální úklidy (v nejhorším případě žádá muže o spoluúčast na nich)
www.prozeny.cz 

15.11. 2010 - 21.11. 2010

24. listopadu 2010 v 18:29 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010) je:
Pondeli: 29
Utery: 32
Streda: 26
Ctvrtek: 27
Patek: 28
Sobota: 18
Nedele: 26

Celkem: 186

díííík :)))

22.listopadu

22. listopadu 2010 v 21:08 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Zdravím
Koukám, jaká je dneska velká návštěvnost..moc mě to těší! Děkuju

Jaký ste měli víkend? Taky tak nesnášíte pondělky? Před náma celej tejden školy..Už aby byl alespoň čtvrtek..to už se mi hned líp usíná, když vím, že druhej den budu s ním

U mě byl víkend naprosto úžasnej Jako vždycky..a to jenom díky jemu..on je tak skvělej..♥ V pátek jsme byli na oslavě- na diskotéce, fakt paráda :-) a celej víkend jsem u něj spinkala.. to tak miluju!
Celou sobotu sme spali, protože jsme byli uplně hotový :D tak sme se jenom mazlili..... :-)
Nemůžu si stěžovat prostě..! :)))))))))))886
Teda až na příští týden, jede s rodiči na nějakou show s motorkama...a je to až do noci...tak se budu muset zabavit nějak jinak no :-( achjo.. tolik chci abysme už měli školu za sebou, a už bydleli v tom jeho bytečku a byli pořád spolu♥ tohle musíme nějak zvládnout... !
Tak jdu už do postele, zítra píšem a já se na to ani nekoukala, protože je mi dneska zle a odpoledne sem spala, pak si psala se zlatíčkem a zase ležela... a jdu spát už teď, aby mi zítra bylo líp.. když se dostanu domu až ve čtvrt na 6 :-( Grr.... A ve středu jedeme pár lidí ze třídy do jednoho zařízení kde se starají o umírající lidi.. uděláme si kurz, oni nám ukážou jak to tam chodí, jak s nima zacházejí atd...fakt jsem zvědavá..strašně se bojim..to bude fakt hrozný, vidět to tam všechno :-( ale potřebuju zkušenosti, i ty špatný..musim to nějakou zvládnout no ;-) ale je mi uplně jasný že budu nervózní, bude mi špatně, smutno z toho že už se ty lidi nevyléčí..76přijedu uplně hotová.. ale tak... třeba to jednou budu dělat no..i když bych radši s dětma :-)
Tak už končim...zase sem se nějak rozepsala :D stejně se to nikomu nebude chtít číst..
tak dobrou noc a mějte se hezky ♥

Tipy kadeřníků, jak nezničit vlasy

21. listopadu 2010 v 12:01 | ♥Zamilovaná♥ |  Vlasy

Dana Hauptová: Pozor na mytí a sušení vlasů!

"Ženy podle mě stále ještě podceňují profesionální péči. Barví se v domácím prostředí a také stříhají. Neuvědomují si, že takové drobnosti, jako je mytí vlasů nebo jejich sušení, může významně ovlivnit kvalitu a vzhled vlasů," říká kadeřnice. Dále poukazuje na fakt, že se ženy v zahraničí mnohem méně bojí experimentování v barvách a účesech oproti Češkám.
Její rada zní: Určitě byste měly pravidelně navštěvovat kadeřníka, který vám vysvětlí správnou péči, poradí vám se střihem a doporučí vhodné barvy. Co se týče špatného mytí, základním problémem je, že ženy se svými vlasy nešetrně zacházejí. "Při mytí je důležité asi 5 minut vlasy proplachovat vlažnou vodou a odplavovat z nich nečistoty. Pak byste měly použít malé množství šamponu a jemně je mnout mezi prsty. Po opláchnutí následuje péče v podobě regeneračních přípravků. Při sušení vlasy rozhodně nedřete ručníkem. Opatrně je vymačkejte," radí Dana Hauptová. Vlas je v tu chvíli ještě otevřen, je choulostivý na jakékoli nešetrné zacházení a může se polámat.

Martin Holý: Nebojte se experimentovat!

Podle kadeřníka Martina Holého se české ženy mnohdy zapomínají česat. Kromě toho se drží jednoho základního návyku či sestřihu a bojí se experimentovat. "Chtěl bych ženy povzbudit v tom, že se nemusí bát změny. Tato změna by ale měla být pokud možno přirozená a respektovat jejich typ a barvu vlasů," říká kadeřník. Další chybou je podle něj to, že ženy jdou proti své přirozenosti. Rovné vlasy kroutí a obráceně, volí nepřirozené barvy vlasů oproti svému originálu a podobně.
Jeho rada zní: Ženy by se měly držet toho, co jim příroda nadělila, a experimentovat v rámci účesů a barev vhodných pro jejich typ vlasů, namísto se snažit "obelstít" přírodu čímkoli pro ně nepřirozeným.

Iveta Gracová: Volte nejšetrnější péči

"Největších chyb se podle mě ženy dopouštějí v oblasti úpravy vlasů. Měly by si vybírat tu nejšetrnější péči, nechodit jen jednou za dva měsíce ke kadeřnici na sestřih a barvu, ale pečovat o vlasy v průběhu," varuje Iveta Gracová.
Její rada zní: Velký význam má nejen vhodná a správná domácí péče, ale i dobře zvolená regenerace u odborníka. "Kadeřníci mají k dispozici řadu ozdravných prostředků, které dokážou významně zlepšit kvalitu a vzhled vlasů. Nepodceňujte tedy i častější návštěvy kadeřníka, pokud to vaše vlasy potřebují, a nevyhledávejte je pouze v okamžiku, kdy potřebujete dobarvit a ostříhat."

Daniela Nováková: Kupujte kvalitu a nedejte na reklamy!

"České ženy stále ještě velmi často nakupují nekvalitní přípravky určené k péči o vlasy, a to zejména v klasických drogeriích," poukazuje Daniela Nováková. I když se situace v posledních letech trochu lepší, stále je to ještě palčivý problém mnoha žen. Ty si přípravky často vybírají bez předchozí konzultace s odborníkem a kupují si takové, které nejsou vhodné pro jejich typ vlasů. Mylně se domnívají, že je tomu naopak.
Její rada zní: Je důležité si nechat odborníkem diagnostikovat stav vlasů. "Podle toho vám kadeřník poradí, jakou péči máte zvolit, a nabídne vám celou škálu fungujících produktů, které jsou v různých cenových hladinách, takže si vybere určitě každá z vás," říká Daniela Nováková.

Jana Burdová: Bez regenerace vypadají vlasy lacině

Podle dvojnásobné držitelky kadeřnického Oscara české ženy vynechávají krok regenerace vlasů a podceňují domácí péči. "Je to stejné, jako byste si na vysušenou pleť daly luxusní make-up. Nikdy to nebude ono. Máte-li zničené vlasy a necháte si je nabarvit super barvou a sestříhat do správného účesu, pokud se vám budou krepatit, bude to vypadat lacině," říká Jana Burdová.
Její rada zní: "Určitě se poraďte předem s kadeřníkem, co je vhodné pro váš typ vlasů. Každé chtějí něco jiného. Je třeba jim navrátit hydrataci, pružnost, elasticitu a podobně. Doporučuji mnohem šetrnější barvení. Ženy by se měly naučit o vlasy starat, stejně jako to dělají s pletí. Nestarat se může člověk tak maximálně do dvaceti let, pak už je podle mě péče nevyhnutelná. To všechno vyžaduje pochopitelně i investici, a to jak časovou, tak finanční," dodává Jana Burdová.

www.prozeny.cz 

10 vět, po nichž zaručeně neotěhotníte

21. listopadu 2010 v 11:56 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Zajímavosti ☻
Lepší než antikoncepce...

Starý dobrý vtip praví, že nejlepší způsob, jak se vyhnout jinému stavu, je sklenka vody. Nikoli před TÍM, nikoli po TOM, ale místo TOHO. Vcelku spolehlivě proti otěhotnění ovšem může působit i lidské slovo.

Korzo nabízí desatero vět, které podle zjištění sexuologů a psychologů účinkují jako bezpečná ochrana proti početí, protože po jejich vyslovení k TOMU prostě nedojde.

Pět mužských "anti" výroků:


Lásko, ta večeře, kterou jsi připravila, byla moc dobrá. Ale moje maminka tohle jídlo dělá líp…

Tak jsem potkal Ivanu a slušelo jí to ještě o dost víc, než když jsem s ní chodil…

Děvče, ty myslíš na TO a mě zítra v práci čeká porada u generálního…

Miláčku, vypadá to, že ti trochu poklesla prsa…

Zlato, jsi pořád pěkná, jako jsi bývala. Ale žes trochu přibrala?


Pět ženských "anti" výroků:

Je ti cítit z pusy. Čistil sis vůbec zuby?

Zítra je volno, takže ráno umyju okna a ty vyluxuješ, ano?

Dala jsem čisté povlečení, tak si HO zase neutři do prostěradla jako minule!

Doufám, že nebudeš už za dvě minuty! To Karel…

Nic ve zlém, ale Patrik HO má většího…

www.magazin.cz 

19. 11.

19. listopadu 2010 v 14:15 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Tak se zase po dlouhý době ozývam...:D
Fakt neni čas... na nic..
V týdnu se připravuju a učim do školy.. píšu si s ♥miláčkem♥ a najednou je večer a jdu spát..A dneska už konečně pátek :-) Tolik se na něj těšim♥
V úterý jsem byla na disko.. Nejvíc sme si s kámoškou užily dámskou jízdu ♥a celou středu sem proležela :D a smskovala :D ♥
jinak ve škole pořád záhul..dneska jsme psali dvě písemky, ale naštěstí to dopadne dobře, snad! ;-)
za chvilku se půjdu pomalu vypravovat a čekat na zlatínko♥ pak jdeme večer na oslavu sesřenky narozenin :-) 18tky.. a opět disko..takže počítam že to nedopadne dobře :DDD ou nechci se vidět zítra...fuj to bude zase kocovina...:-/ 
Ale hlavně že budem usínat spolu....♥ Jéé♥♥♥
Užijte si víkend, i když má pršet...:-(
Papinky :o*

8.11. 2010 - 14.11. 2010

15. listopadu 2010 v 15:56 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.11. 2010 - 14.11. 2010) je:
Pondeli: 30
Utery: 23
Streda: 32
Ctvrtek: 27
Patek: 27
Sobota: 35
Nedele: 36

Celkem: 210


PECINKA :)) Dííky :))

in love :-*

14. listopadu 2010 v 20:09 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
ahoj kulíšci :D
víkend byl naprosto dokonalej♥ aaach já chci zase ♥♥ škoda, že je tak krátkej, dycky to tak uteče :-/ v pondělí škola- vstávání :-( nejrači bych si ten víkend prodloužila..vůbec se mi nechce vstávat..
ale těšim se na moje drndy :-) ♥
Tenhle týden bude konečně trochu míň písemek.. posledních 14 dnů sem ani nevěděla, co se učit dřív.. teď se budeme spíš jenom dozvídat známky... ou :D
a co vy, jakej ste měli víkend ? :-) 
Navíc bylo krásný počasí... no skvělý prostě ♥ ♥ 

12. listopadu- Dneska dřív doma :-)

12. listopadu 2010 v 11:51 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahojky, teď mám konečně čas, tak píšu...
Dneska jsem jela do školy jenom na dvě hodiny, pak je tam jedna "akce", na kterou jsem nechtěla jít.. a tak jsem jela domu :-) Měla jsem jít k doktorce na 17ti letou prohlídku, ale kvůli moči tam budu muset příští týden ráno, teď už by bylo pozdě, když jsem přijela v půl 11...
Zachvilku se půjdu najíst, pak vyvenčit čoklíka :D a do vany.. a vypravit se za miláčkem♥ Neskutečně moc se těšim ♥♥♥ v sobotu budu mít volný byt :-P tak budem u nás a uděláme si něco dobrýho k večeři :-) a budem koukat na filmy :-P já se tak těšim♥
Teď zvonil pošťák, přišel mi ten růžovej kabáát.. a je úplně nejvíc krásnej♥ bože já mam takovou radost, dnešek fak opravdu povedenej :D jééj tak si užijte víkend :-* papinky

Není čas..

10. listopadu 2010 v 20:19 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahojky, omlouvám se ale na blog nemam vůbec čas, jak už ste si asi všimli...
Ve škole je to samá písemka, sem ráda za to, když je jenom jedna denně.. 
Zítra čtvrletka z matiky, test z dějáku, v pátek test a příští týden je to skoro to samý.. děs!
O víkendu čas taky nebude, ale jesli se aspoň na chvilku na kompa dostanu, možná napíšu, ale jinak sem celej víkend s miláčkem co nejvíc♥ takže někdy se ani nedostanu na FB atd...
Jdu se zase učit..
stalo se dost nových věcí ale kdybych to měla vypsat ? :-) stejně to tu nikdo číst nebude :D každej má svejch starostí dost :D
Tak končím.. mějte se hezky..
a až bude čas tak něco přidám
Papa

1.11. 2010 - 7.11. 2010

10. listopadu 2010 v 20:15 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (1.11. 2010 - 7.11. 2010) je:
Pondeli: 56
Utery: 25
Streda: 28
Ctvrtek: 26
Patek: 20
Sobota: 30
Nedele: 20

Celkem: 205

Děkuji =o* Jsem spokojená ! :-)

2. listopadu

2. listopadu 2010 v 20:35 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahojky
Dnešní den? já ani nevim ;D
Ve škole se aspoň s holkama nenudim..(moc) ale učení je fakt hafo!
Odpoledne mě ale nálada nějak přešla :( sere mě počasí, ve škole samý písemky..potřebuju pátek už! a jeho :( ♥
Maminka mi dneska objednala zimní kabát...nejvíc úžasnej..mam z něj strašnou radost♥♥♥ je to nejkrásnější kabát co jsem kdy viděla :D a bude můůůj...:-P já se tak těšim :D
foto ->

crazy-beauty
Líbí se vám ? piště názory ;)

a ještě mam objednanou flashku...taky úžasnou..8GB.růžovou a hello kitty♥♥♥ pecková prostě ♥♥
tak mam aspoň dárečky k vánocům no :))) 
foto->
crazy-beauty.blog.cz
mam nehoráznou radost :)))) 

Ták a jdu se učit Zítra opět 2 písemky...! GRRRRRR

Papa

PS: DĚKUJU ZA ZVÝŠENOU NÁVŠTĚVNOST....:-) 

1. listopadu

1. listopadu 2010 v 16:37 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Zdraviim
Včera jsem se samozdřejmě neučila :D sem strašná...já se k tomu fakt nedonutim.. a když donutim, tak se to neumim naučit.. a nebo si druhej den stejně pamatuju sotva čtvrtku..
Zítra píšem písemku, dvoje slovíčka, musíme umět číslovky ze španělštiny :-( a ještě jeden článek.. já nevim jak to stihnu všechno.. a do toho si psát s ním♥ teď sem vylezla ze sprchy a nechce se mi vůbec nic dělat, nejrači bych šla spát.. sem strašně unavená, po týdnu zase vstávat v půl 6 :-( áá.. než sem se ráno vyhrabala z postele! ani sem si nestihla udělat svačinu :D
Ale jinak dneska ve škole fakt masakr... z holek sem nemohla smíchy :D celej den sme jenom řešily hovadiny a tlemily se....:D dneska fakt nemálo sranda.....
Tak končím, jdu něco dělat, aspoň si připravim věci do školy :-/
Mějte se a učte séé...:) nebuďte jako já

25.10. 2010 - 31.10. 2010

1. listopadu 2010 v 16:30 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (25.10. 2010 - 31.10. 2010) je:
Pondeli: 26
Utery: 37
Streda: 33
Ctvrtek: 28
Patek: 27
Sobota: 25
Nedele: 26

Celkem: 202


díky moooc :-) to potěší :-)
.Pixelky.

Zamilované...
.657...U *173*..1346.přátelé.Láska, obětí *364*.*1735*....*352*.....http://www.pop-layshop.blogger.com.br/coracao.gif..http://img.libimseti.cz/s/%21502%21.gif..smile #1086..smile #549.thinkheart.gif image by Salisko..smile #615...pixel...Photobucket - Video and Image Hosting..smile #551.2cqbepi.gif image by Lowinka...sldiiii.smile #54.11-1.gif image by Salisko..Photobucket - Video and Image Hosting..gl.kisses.loveyouuu.s)).<3.!1199!.Creati-ve.sblog.cz.icon_35.gif image by Salisko.:rox.....:srrdce:..!739!.1412...!1091!.......Zamilovaný *5186*..l.0.v.e..Emoticône Hello Kitty 243.:wii.sudictaa...:-*..1288.886..Photobucket - Video and Image Hosting.506...srdíčko.Pixels.24-2.gif image by Salisko
Usměvavé...
!1193!.....:)..1350..299.753.967..!811!.1082.965..617..smile #938.*2225*...!426!.......1078.Vyplazuju jazyk *1410*
Smutné...
...499.Nn *2167*..1114.Indeed *2316*..!892!...:kitty2.925.....smile #616..76.
Ostatní...
........:koru.....pacc.smile #1324.1128.2eulb4i.gif image by Lowinka....http://i108.piczo.com/view/1/w/9/e/i/h/z/5/m/6/h/5/img/i123478193_20484_5.gif?redirsrc=img.http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif..*332*.camera.gif image by Lowinka.http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif.*1581*.Image Hosted by ImageShack.us..Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby........:kor.:kawaii:...*....Žvejka *3706*.....thdiamond.gif image by Salisko.*545*...1342...684...smile #855.1094......738.nota..http://img.libimseti.cz/s/%211179%21.gif.!1056!....799..!969!.23lf7nl.gif image by Lowinka....