Říjen 2010

5 zásadních omylů v sexu!

31. října 2010 v 12:35 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Zajímavosti ☻
Výzkumy a ankety odhalují pět zásadních omylů v sexu.

Když on chce, ji bolí hlava. Ona hledá lásku, on jen sex. To jsou dvě asi vůbec nejznámější klišé týkající se soužití muže a ženy, která kolují po celé planetě.

Německý server bild.de rozebírá pět velkých omylů v oblasti intimního životě, kterým většinou věříme, a přitom tato tvrzení neodpovídají pravdě!

1. Sex s jedním partnerem časem zevšední…
Bild.de: Je to jen klišé! Muži samozřejmě mají rádi sex, o tom není sporu. Ale důležitější je pro ně pevný partnerský svazek! Okolo 54 procent Němců tvrdí, že mohou být v životě šťastní po boku jedné partnerky!
2. Ženy s parametry modelek jsou mezi muži žádanější…
Bild.de: Nejsou! Sto osmdesát centimetrů vysoká kráska má u průměrného Středoevropana menší šance než jeho o dvacet centimetrů menší partnerka. Odborná studie zaměřená na tuto oblast ukázala, že takový názor zastává více než polovina mužů.
3. Sex potěší kdykoli…
Bild.de: Není to pravda! Vědecké výzkumy ukázaly, že k potěšení ze sexu lidé potřebují spokojenost a pohodu. Smysluplné povolání, přátelství a koníčky - to je klíč ke šťastnému intimnímu životu.
4. Sex dvakrát týdně je optimální…
Bild.de: Pouhé drby! Fakta říkají jasně: každý třetí pár se miluje jen jednou týdně. Častější pohlavní styk může totiž být zrádnou pastí. Čím větší jsou na jedné straně očekávání, tím větší pak může být nechuť na straně druhé.
5. Ženy vždy potřebují delší předehru…
Bild.de: Ani tohle nesedí! Každá druhá žena ve skrytu duše touží po překvapivě rychlém sexu bez okolků. A to po "divočině" na hodně neobvyklém místě. Ukázaly to výsledky ankety, kterou zveřejnil časopis Petra.

www.magazin.cz 

31. října

31. října 2010 v 10:30 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahoj :-)
Jak dopadlo malování ? Nijak :D ta barva je uplně stekná (oranžová) jako byla předtím.. chytlo to slabě no.. 
V pátek jsem spala u miláčka, včera on u mě :-) a byla jsem s rodiči u babičky, jeli sme na hřbitov atd.. dušičky no :-) a pak jsem jela vlakem domů, protože naši ještě jeli za druhou babičkou a to bych přijela až večer.. a chtěla jsem být se zlatem tak na mě čekal na vlaku :-) a pak jsem mu doma udělala palačinky :-) Dneska se musim kouknout na učení, potřebuju si opravit češtinu :-(
Jinak prázdniny byli nejvíc krásný♥ díky němu♥ je dokonalej♥ a dneska už zase odjede :-( achjo já se do pátka zbláznim.... 
Jak ste si užili prázniny vy ? Mohli by být aspoň o týden delší co?..

28. října

28. října 2010 v 12:29 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahojky :-)
Píšu narychlo :D Dneska totiž malujem kuchyni.. bude červeno-oranžová.. no jsem na to zvědavá :-) takže sme před chvíli uklízeli a malinko stěhovali ...:-) Ale jsem po včerejšku nějaká ospalá, radši bych to zakempila do postýlky :-D
Včerejšek byl naprosto parádní♥ a spal u mě miláček♥ ♥ ♥ ♥
Dneska budu sice usínat sama :-( ale co se dá dělat...rodiče jsou rodiče :-(
hlavně že spolu budem zase celej den.....:) aspoň něco... ♥
Jinak ani nvm co psát :D nic extra novýho neni :D snad jenom že po prázkách je to ve škole samá písemka- ve středu 3 velký testy :-( fakt paráda... nejradši bych si to prodloužila :-) 
Tak pádim na obídek a pak radši honem a vypravit ven s miláčkem :D abych nebyla svědkem tý katastrofy :D 
Papa♥

27. října

27. října 2010 v 11:04 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahojky

Tak co jak se máte? Máte v plánu něco zajímavýho na prázky ?? :) Konečně volnoooooo
V pondělí i v úterý jsem do školy jela- kvůli písemkám.. a miláčka mam doma celej tejden pěkně :-P Takže teď budeme pořád spolu♥To je tak krásný...♥Zamilovaný *5186* V úterý na mě čekal na vlaku :-) šli jsme se s Betynkou23lf7nl.gif image by Lowinka projít...3x denně chodíme do penny1350 sme u nás nebo u něj, fůrt hrajem žolíky a koukáme na telku :D s nim je všechno dokonalýZamilovaný *5186*
Včera sme šli doprovodit ségru na bus... a čekal tam bratránek.. ale bus nám ujel hezky před nosem1350 no docela zážitek.. ale nebudu vypisovat ;-) ono je to na dýl..... 
Včera u nás spinkal.. ♥ a teď jdu honem uklízet, abych to všechno do oběda stihla.. a ještě si musim umejt vlásky....:-) 
Tak se mějte krááásně a užívejte volna :))))

Muži s pivním břichem prý v posteli vydrží víc než atleti

26. října 2010 v 14:51 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ O klukách ☻
Vypracované břišní svaly jsou sice krásné na pohled, ale pokud se jedná o výkonnost v posteli, pak dominují zcela jiní muži. Podle nové turecké studie pánové s větším bříškem vydrží v posteli déle než ti, kteří mají dokonale vypracované svaly.

Experti z Turecka testovali BMI u stovky mužů a zjišťovali, jak dlouho vydrží souložit, než dosáhnou orgasmu. Podle analýzy výsledků pánové s vyšším BMI a výrazně větším bříškem dosahovali orgasmu později a souložit vydrželi déle než ti, kteří měli BMI normální postavy a štíhlý pas.
Zatímco majitelé pivního břichu souložili v průměru 7,3 minuty, muži s atletickou postavou a pevnou břišní stěnou v průměru jen dvě minuty, tedy třikrát méně.
"Štíhlí muži s vypracovanými svaly na břiše mnohem častěji trpí předčasnou ejakulací. Je to způsobeno tím, že muži s tukovou zásobou na břiše mají více ženského pohlavního hormonu estradiolu, který zpomaluje vyvrcholení," vysvětlují turečtí experti.

18.10. 2010 - 24.10. 2010

26. října 2010 v 14:49 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 30
Utery: 27
Streda: 17
Ctvrtek: 29
Patek: 18
Sobota: 27
Nedele: 47

Celkem: 195

Růžové barbie doplňky + auta

24. října 2010 v 21:00 | ♥Zamilovaná♥ |  Barbie
klik na celý článek...a komentujte :))


Diskuze 0.7

24. října 2010 v 11:44 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Diskuze ☻
smile #8557.diskuzesmile #855

PS: urážky a kritiku si prosim nechte...jesli chcete nadávat tak někde jinde


1.diskuze tady
2.diskuze tady
3.diskuzetady
4.diskuzetady
5.diskuzetady
6.diskuzetady

Jakej je Váš životní cíl??? Víte, co byste chtěli v životě mít, dělat atd...? Kam chcete na střední, vejšku nebo kde byste jednou chtěli pracovat ? Plánujete si to, nebo ste nad tím ještě nepřemýšleli ?

My s miláčkem nad tím přemýšlíme pořád :D Baví nás to plánovat...:) a já osobně bych jednou chtěla pracovat v nějakym ústavu pro zdravotně postižený, nebo v kojeneckym ústavu a nebo třeba ve zvláštní škole....:-) dělat něco užitečnýho...proto jsem taky šla na střední na Sociální péči..je to můj SEN♥Naplánovaný to máme hezky, teď jenom aby to všechno vyšlo :))

Tak piště názory ;-)

Pixelky 3.7

24. října 2010 v 10:11 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Pixelky ☻
.............


JEN RŮŽOVÁ TO MŮŽE BÝT :D

23. října

23. října 2010 v 12:12 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
ZdravííímŽvejka *3706*
V týdnu jsem se už neozvala, protože nebyl čas a ani se mi nějak nechtělo..
Nic extra novýho nebo důležitýho se nestalo, včera jsem byla u Kačí, ona u mě, byly jsme venku :DD a šli na vlak pro miláčka mojeho Pak jsem šla k němu.. měl volný bytVyplazuju jazyk *1410* Takže parádička.. objednali jsme si pizzu a udělali si hezkej večer♥ jenom my DVA On je tak dokonalej.....♥♥♥ zbláznim se z něěj :D 24-2.gif image by Salisko
Ráno jsme šli do města a k nám.. pak šel na oběd a za chvilku až se najím tak zase někam půjdem..venku je sice zima ale aspoň trošku svítí sluníčko Tak bych se chtěla někam projít:)
Pak půjdem ven se sestřenkou a jejim přítelem..:)
Tohle je fakt krásnej víkend... :) nevim proč, ale zdá se mi, že je všechno tak jak má bejt...:)

Taylor Swift-You Belong With Me

20. října 2010 v 17:36 | ♥Zamilovaná♥ |  Písničky

19. října

19. října 2010 v 21:02 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
čauky
Píšu jen v rychlosti...
Dneska jsem byla ve škole... a fakt mazec, učení mě už sere
Fůrt nějaká písemka, zkoušení.. já nevimIndeed *2316* , ale asi se všichni posrali..499
první hodinu jsem šla s kámoškou se projít :-) jelikož musíme jak dmnti čekat na druhou hodinu.. první je volno, a žádnej spoj neni, takže si ani nepřispíme, nic..fakt hooodně v pohodě no!
Měli jsme do půl 4Indeed *2316*z toho matika, dvě hodiny špániny a dvouhodinovka angliny..:-// myslela sem že umřu ! pak sem hodinu čekala opět na bus- naštěstí u babičky.. asi se k ní přestěhuju :D protože ty debilní spoje mě už fakt dost vytáčej!
Dneska fakt nálada na vyliž oko.... Navíc zítra píšem dvě písemky a ani sem se na to nekoukla.. a asi nic nekouknu499
Ale koukam , větší návštěvka- díky moc :)))
No nic, jdu spát...Dobrouuu noc1128

PS: tenhle článek píšu už "skoro" podruhý, takže opět nasraná :D protože mi najednou naskočilo že se musim znova přihlásit.. ještě že byla alespoň část v rozepsanejch! jinak bych ten blog smazala dneska už :DDD sakra:D

18. října

18. října 2010 v 10:44 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Ahoj
Já vim, že je to teď s blogem marný:D ale... neni čas a když je, tak se mi nechce nic dělat..už ani nepíšu tak dlouhý články jako dřív...:D
Celej víkend jsem měla teploty, válela jsem se doma s miláčkem hráli jsme žolíky a koukali na filmy ale byl to skvělej víkend, protože jsme byli pořád spolu♥ V pátek večer mamka udělala nějaký to občerstvení a dali jsme si víno :D spinkal u nás, v sobotu taky♥ a v neděli přijela babička s tetou, takže zase rodinná oslavička :))
Prostě mazlicí víkend byl♥♥♥jůů...:))
Dneska jsem ještě doma, protože je ve škole taková akce- celej den venku v tý kose! tak mě miláček do školy nepustil :D stejně bych tam akorát chcípala a pak z toho tejden marodila.. fakt mi neni dobře, dostanu do sebe maximálně piškoty..už mi lezou krkemsmile #616
Tak si jdu zase lehnout.. mějte see.. papa!1056!

11.10. 2010 - 17.10. 2010

18. října 2010 v 10:31 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.10. 2010 - 17.10. 2010) je:
Pondeli: 36
Utery: 25
Streda: 19
Ctvrtek: 20
Patek: 19
Sobota: 27
Nedele: 24

Celkem: 170

15.10- Narozky :-)

15. října 2010 v 16:21 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Dneska je mi už 17... konečněě...:)
Slavit ale nebudu, jenom s miláčkem a s našima, v neděli zase s rodinou.. a s přáteli to zapiju nevím kdy...
KONEČNĚ JE PÁTEK♥ já se tak těšila...!739!
Ale od rána je mi strašně zle.....!892! přijela sem ze školy uplně hotová, přišla sem domu, lehla a spala... před chvilkou sem vstávala a naštěstí už mi trochu líp.. obědvala sem před chvílí..
Už se těšim až přijde miláček!739! Dneska budem spát asi u nás... 506
Co máte v plánu???

4.10. 2010 - 10.10. 2010

11. října 2010 v 13:08 | ♥Zamilovaná♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (4.10. 2010 - 10.10. 2010) je:
Pondeli: 23
Utery: 21
Streda: 25
Ctvrtek: 20
Patek: 18
Sobota: 18
Nedele: 22

Celkem: 147

Nic moc....ale aspoň něco :DD děkuju :)

11. října

11. října 2010 v 13:07 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
ČAUKY :-)
Dneska jsem zůstala doma, kvůli zkouškám na Státní maturity..
Víkend byl naprosto parádní♥
V pátek sme byli venku, spala jsem u miláčka!1091!, v sobotu měla kámoška narozeniny..byli jsme tam asi do 12.. fakt prdel největší1350 Poznali jsme uplně úžasný lidi.. a celý to bylo skvělý! Akorát jsem to "malinko" přehnala s pitím...738 no jsem dobytek13501350 Druhej den jsem měla docela okno:D A takovou kocovinu jsem dlouho neměla.. celou neděli jsem byla uplně mrtvá, unavená, hlava mě bolela, celej den na blití1350... fůůj... šla jsem spát okolo 8 večer.. no ještě že jsem dneska zůstala doma, až teď je mi líp.... :D
A v pátek slavím narozky :))) 17tiny....jééj už sem stará1350

To bude zase víkendVyplazuju jazyk *1410* Už se těšim ♥ Ale nejvíc na něj♥♥♥
Jinak ani nevím, co je nového.. Snad se ještě v týdnu ozvu, uvidím podle učení :))
Papaaa

Příznaky těhotenství

11. října 2010 v 13:01 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Zajímavosti ☻
Každá žena je jiná, a proto i první příznaky těhotenství se u každé vyskytují jinak. U některých žen a dívek se první náznaky ukáží již po prvních dnech oplození, u jiných to může trvat i týdny.
Mezi úplně základní příznaky těhotenství patří vynechání menstruace. Ale i již po prvních dnech můžete pozorovat příznaky jako hustý výtok, špinění, bolesti svalů a kloubů, bolestivá prsa, náladovost, únava, spavost, bolest hlavy, zácpa, křeče, hlad, změna chutí, lehká nevolnost pocit na zvracení, závratě, nesnášenlivost pachů a vůní, lesklé oči, zvýšená teplota apod.
Někdy se však může stát, že u některých žen se příznaky těhotenství neobjeví ani po několika dnech či týdnech. Někdy ženy přisuzují tyto potíže chřipce a nedbají na ně. I když se u Vás objeví některé z těchto příznaků, tak pro jistotu navštivte svého gynekologa pro potvrzení těhotenství nebo si alespoň udělejte těhotenský test.

Kajínek je pro Čechy kultovní postavou, podle psychologa je to absurdní

11. října 2010 v 9:37 | ♥Zamilovaná♥ |  ☻ Zajímavosti ☻

V Česku zřejmě není jiného vězně, kterému by se dostávala tak velká podpora jeho příznivců. Na doživotí odsouzeného Jiřího Kajínka (49) obdivují především ženy a leckdy až fanaticky věří v jeho nevinu. Soudní znalec na psychologii Karel Netík dokonce hovoří o kultu.


Pardónek

7. října 2010 v 21:03 | ♥Zamilovaná♥ |  Deník
Je mi to líto, ráda bych se věnovala blogu, ale prostě neni vůbec čas.
Přijedu ze školy docela pozdě, doma něco udělam, připravim si věci do školy, najim, vysprchuju, kouknu na učení, píšu si s miláčkem♥ A už je večer a chodim spát okolo 9- nejdýl v 10 :D protože vstávat v půl 6 ráno je opravdu zážitek... poslední dobou zaspávam, nemůžu se vůbec vyhrabat z postele.. Ráno chodim na vlak za tmy.. no pecinka..! Tohle fakt nesnášim ! Zimu bych přeskočila! No a teď je to ve škole samá písemka, diář nabitej :D dneska sme psali, zítra píšem, takže jdu zase kouknout na učení a doufam že si na blog udělam čas co nejdřív, už teď mi to chybí!
Héj a zítra už páteček♥♥♥ Nejvíc se těšim na šmudlíka mojeho :)))) Já snad neusnu...:***
Mějte se krásně, papa :-)
.Pixelky.

Zamilované...
.657...U *173*..1346.přátelé.Láska, obětí *364*.*1735*....*352*.....http://www.pop-layshop.blogger.com.br/coracao.gif..http://img.libimseti.cz/s/%21502%21.gif..smile #1086..smile #549.thinkheart.gif image by Salisko..smile #615...pixel...Photobucket - Video and Image Hosting..smile #551.2cqbepi.gif image by Lowinka...sldiiii.smile #54.11-1.gif image by Salisko..Photobucket - Video and Image Hosting..gl.kisses.loveyouuu.s)).<3.!1199!.Creati-ve.sblog.cz.icon_35.gif image by Salisko.:rox.....:srrdce:..!739!.1412...!1091!.......Zamilovaný *5186*..l.0.v.e..Emoticône Hello Kitty 243.:wii.sudictaa...:-*..1288.886..Photobucket - Video and Image Hosting.506...srdíčko.Pixels.24-2.gif image by Salisko
Usměvavé...
!1193!.....:)..1350..299.753.967..!811!.1082.965..617..smile #938.*2225*...!426!.......1078.Vyplazuju jazyk *1410*
Smutné...
...499.Nn *2167*..1114.Indeed *2316*..!892!...:kitty2.925.....smile #616..76.
Ostatní...
........:koru.....pacc.smile #1324.1128.2eulb4i.gif image by Lowinka....http://i108.piczo.com/view/1/w/9/e/i/h/z/5/m/6/h/5/img/i123478193_20484_5.gif?redirsrc=img.http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif..*332*.camera.gif image by Lowinka.http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif.*1581*.Image Hosted by ImageShack.us..Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby........:kor.:kawaii:...*....Žvejka *3706*.....thdiamond.gif image by Salisko.*545*...1342...684...smile #855.1094......738.nota..http://img.libimseti.cz/s/%211179%21.gif.!1056!....799..!969!.23lf7nl.gif image by Lowinka....