Únor 2010

Ach jo..=( Neděle... =((

28. února 2010 v 19:36 | Helí =o* |  Deník
Zdraviim
Tak co užili ste si víkend ?? =)
Zejtra zase škola.. omg
fakt se mi hrozně chce..

Včera sme byli v baru a v tý cukrárně jak sem chtěla
a pak u nás...thinkheart.gif image by Salisko
No a neska sme šli po obědě ven.. a pak zase do baru
potom k němu.. a teď už odjíždí na intr...=(( achjo..=(
to bude zase tejden.. bez něho =( a ve škole..
a furt ňáký písemky..
už aby byl páátek zase...♥♥
neska sem psala chvilku na stroji.. ještě něco dopíšu
a pak zejtra no.. 03.gif image by Saliskodoufam že to stihnu..
celej den mě bolí břicho.. content.gif content picture by iconically
njn.. koneec tak se mějte hezky.. papa

Chodúr si užívá prachů! Utratí všechno, co má?

28. února 2010 v 6:01 | Helí =o* |  Bulvár

Martin Chodúr (20) žil před pěveckou soutěží velmi skromně a počítal každou korunu. Dnes se stravuje jen v restauracích a dokonce bratrovi přispívá na bydlení. Rozhází postupně všechny vydělané peníze?
Martin Chodúr
už v průběhu soutěže působil skromně a bylo znát, že ani jeho rodina nevlastní žádné vily anebo luxusní auta! Rodiče sice Martina vychovávali ve skromných poměrech, zpěvák ale na to, že kdysi musel počítat peníze, rád zapomněl!

"Finančně si nemůžu stěžovat, rozhodně je to lepší. Nemusím přemýšlet o penězích, dávají mi uměleckou svobodu. Nemusím chodit přes den do práce a večer se starat, kde budu zpívat," tvrdí Martin, který si vítězstvím v soutěži vydělal zajímavou částkou a jeho cena na hudebním trhu pořádně stoupla!
Zatímco některé rychlokvašky z podobných soutěží bojují o přežití a jsou vděčné za jakýkoliv kšeft, Martin nemá o nabídky nouzi a ještě si může říct o hezkou sumu. Tak se nemusí v obchodě s potravinami dívat na ceny. "Nechci utrácet, ale naštěstí jsem už v pozici, kdy si můžu koupit, na co mám chuť," řekl pro plusku.sk Martin, který se stravuje výhradně jen v restauracích a už si prý nemůže stěžovat ani na nedostatek sexu, jak tomu bylo v průběhu soutěže! (ks)

Zprávařka Kloubková: Na party měla manžela, ale líbala milence!

28. února 2010 v 6:00 | Helí =o* |  Bulvár
Moderátorka Odpoledních zpráv na Nově Kristina Kloubková (32) se na afterparty po premiéře jednoho muzikálu setkala s manželem Alanem Bastienem (39), s nímž je v rozvodovém řízení, ve chvíli, kdy ji Filip Renč (44) vášnivě líbal.
"S Alanem ještě rozvedení nejsme, protože jsme teď vůbec neměli čas, ale musím říct, že spolu skvěle vycházíme. Proto se i dnes s kamarádem přišel podívat na premiéru," řekla Super.cz Kristina, která je choreografkou nového představení v Divadle Hybernia. "Alan byl nadšený, akorát se mu nelíbilo, jak jsem hubená. Prý bych se občas měla najíst," dodala se smíchem Kloubková.

Bývalé tanečnici dala náročná choreografie pěkně zabrat, protože někteří protagonisté tančit vůbec neuměli.

"Asi nejvíc mi dal zabrat Dan Hůlka," prozradila se smíchem Kristina. Její slova potvrzuje i samotný Dan, pro kterého bylo zvládnutí jednoduchých tanečních kroků doposud nejtvrdším oříškem v kariéře. "O tancování se mi i zdálo, pořád jsem si počítal kroky," smál se Hůlka.

Kloubková s Renčem se na večírku vodili za ruce a každou chvíli se vášnivě políbili.

"Jsme si s Filipem velmi blízcí," špitla zamilovaná blondýnka, která na představení pozvala i svého tatínka.


Sobota =) ♥

27. února 2010 v 12:52 | Helí =o* |  Deník
Ahoojky!615!
Tak včerejšek 112311231123nejvííc♥krásnej...♥ 112311231123
šli sme ven a pak do baru... pak k nám pro věci a k miláčkovi...spát 1123112311231123
to byla zase srandaa tam =299omg... 299 a hlášky.. no jako dycky =D 11231123112311231123112311231123
a neska máme výročí 112311231123112311231123rok a 5 měsícůů..♥♥jůů♥112311231123112311231123112311231123
1123112311231123112311231123upe nejvíc šťasná sem...=)) 1123112311231123112311231123
a neska ještě nvm kam pudeme.. šla bych docela do cukrárny... né furt smrdět v báru 299 nebo někam na procházku pče je docela hezky...a pak u něj budu asik zase spát... =) celej tejden je teplo a svítí sluníčko.. akorát včera teda nic moc no 299 už chci léééto♥ 2eulb4i.gif image by Lowinkaa konečně už je takle teplo nesnášim tu zimu a mráz... 299
achjoo a zejtra neděle... nechciiii ! a celej tejden budem mít ve škole záhul.. každej den písemka.. se zbláznim... a ještě budu muset psát adminu.. achjooo ! fak už aby byly ty prázky =D ♥
tak pááá!615!

PS: asik neska předpřipravim nějaký články... =)) dyž v tejdnu nebude čas... ještě uvidim no.. pče mě docela bolí hlava.. od čtvrtka..

EHM =D

26. února 2010 v 14:21 | Helí =o* |  Deník
Ahooj
chci se omluvit že sem se neozvala.. tenhle tejden nebyl vůůbec čas no...¨
tak sem aspoň občas oběhla SB.. ae nějak sem nestíhala no..
a příští tejden to bude to samý =( každej den máme písemku..
takže to chci vidět no...jak se budu učit..
neska sme psali ze sociální politiky.. ae měla sem tahák =D takže budu mít 2 nebo 3ku noo.. snad... =D bez taháku bych měla za 5.. pče sem se na to ani nekoukla.. psala sem si s miláčkem♥
a včera sem byla upe nejvííc nasštvaná =( kůli jednomu klukovi.. =( ae to je jednoo .. neřešiim už radši...nenecham si zkazit víkend..
konečněěě pátek ♥♥ ae jinak byla ve škole aspoň sranda tenhle tejden =)
minulej víkend sem byla s miláčkem..:-* spala u něj..♥♥ a v pondělí sem byla s Kačí, v úterý taky.. ve středu sem jela ke kadeřnici.. sem ostříhaná.. =) tak sem pak dyžtak dam nějaký fotky.. a včera sme šla Kačí naproti.. pak sme šli k ní a pak ještě s kámošem a kámoškou ven...=) takže pohoda.. aspoň sem se nenudila... a neska už mi přijede... jupíííííííííííííí =D =D
jo a pixels už sem dávat nebudu.. by bylo nadýl =D
a neska sem přijela dřív ze školy.. pče máme 4 hodiny a já jela domu už po tý 3. =D že mě bolí hlava.. a kámoška se sebrala a taky odjela =D omg.. =D snad nebude průůser =D jinak neska fak konec ve škole no =D furt výtlemy... =D
aspoň sem se zatim už vykoupala.. na face nakrmila rybičky atd... =D a budu čekat do 5 ♥♥♥
mmmmmmmmmm ♥ těšim se nejvíííc ♥♥♥
sakra takovej sloh =D no tak já radši končim a du oběhnout SB♥ tohle stejně nikdo číst nebude =D =D =D tak papa a užijte si víkend špunti ♥

15.2. 2010 - 21.2. 2010

22. února 2010 v 6:45 | Helí =o* |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:
Pondeli: 37
Utery: 26
Streda: 27
Ctvrtek: 28
Patek: 23
Sobota: 16
Nedele: 24

Celkem: 181

Badinková z Ulice se pochlubila rostoucím bříškem!

21. února 2010 v 20:21 | Helí =o* |  Bulvár
Ředitelka Lenka z nekonečného seriálu Ulice Michaela Badinková (31) se pomalu, ale jistě zakulacuje. I když na galavečer nováckých cen dorazila v saténových volných šatech, vzdouvající bříško přehlédnout nešlo.

"Momentálně jsem v pátém měsíci těhotenství a cítím se velmi dobře," říká Badinková. Ta své první miminko čeká s dlouholetým přítelem, divadelním hercem a kytaristou skupiny Chichotaj Janem Teplým (32), jehož tatínek Jan Teplý st. (zemřel v roce 2007) byl velmi známým hercem.

I když je herečka těhotná, tak seriál Ulice, kde hraje od jeho počátku, neopustí, ale kupodivu se ani její role nezmění.

"Kvůli těhotenství Michaely Badinkové se role měnit nebude," tvrdí mluvčí seriálu Lucie Juráčková. Míša do porodu zřejmě bude neustále sedět za stolem své ředitelny anebo na čas odcestuje do zahraničí.


Ideální muž by rozhodně neměl být dokonalý

21. února 2010 v 19:04 | Helí =o* |  ☻ O klukách ☻

Z většiny dosavadních průzkumů vycházelo, že za nejpřitažlivější muže jsou považováni černovlasí, modroocí, upravení dlouháni. Ovšem nejnovější studie dokázala, že ženy upřednostňují zcela něco jiného.

Ženy nehledají dokonalé muže, jak se snaží mnohdy média lidem podstrčit. Hledají spíše mužnější typy, které nejen že nevypadají upraveně a uhlazeně, ale také je zajímají i jiné věci, než jen starosti o svůj vzhled a své úspěchy.
Až 91 procent žen touží raději po muži s chybami, než po panu "dokonalém". A většina žen upřednostní i nepořádného chlapa, který o sebe nebude tolik dbát, hlavně když k nim bude pozorný a dokáže dát najevo své city.

Ženy vítají přirozenost

Podle serveru Onepoll.com, který vyzpovídal přes 2 500 žen, ženy skutečně upřednostňují především mužnost a přirozenost. Metrosexuálům tedy z pohledu žen prostě odzvonilo.
Ženy mají jednoznačně raději skutečné chlapy, kteří se nestydí za své ochlupení ani za své jiné nedokonalosti. Vždyť až dvě třetiny žen upřednostňují přirozeně chlupaté muže a dokonce 43 procent žen miluje mužské strniště a vousy na tváři.
A téměř polovině žen je přímo odporné, když muž sleduje svou váhu a kouká na to, co jí a nejí, aby náhodou nepřibral. Či bez nagelované hlavy nevynese ani koš s odpadky.

Mužnost vyvážená citlivostí
Muži by měli být však také citliví a umět dávat najevo své city. Ženám se líbí, když se s nimi muž dívá na romantické filmy a nebrání se slzám, tak jako si rád přečte nějakou zajímavou knihu.
Vzhled pro ženy tedy není tak důležitý, jako přívětivá tvář plná záhadnosti a tajemnosti, kterou ženy touží nějakým způsobem rozklíčovat.Co ženy na mužích nejvíc přitahuje
1. Strniště či vousy na tváři
2. Podivínské chování
3. Chlupatý hrudník
4. Čtení krásných knih
5. Pláč při romantickém filmu
7. Zpívání při poslechu hudby či tanci
8. Šedivé vlasy
9. Pocity štěstí a spokojenosti po sportovním tréninku
10. Vášeň pro sport či sportovní klub

19. února

19. února 2010 v 18:44 | Helí =o* |  Deník
Baaaf
Tak co máte v plánu na víkend ?
My včera sme nakonec ven nešli.. teda s nima...
pče sme šli s miláčkem do penny a pak k nám pro věci.. a k němu... a spala sem u něj =o* a pak ráno tam přišla jeho sestřenka s dvouroční dcerou a byla tam s náma.. upe úúžasná je ♥ roztomiloučká.. =) a dyž sem šla na záchod vzala mě za prst a vedla mě zas do pokoje... upe nejvííc jůůů...už chci taky miminkooo
sakra dávaj mi ulici... musim se jét koukat.. pak psát adminu.. pak zase koukat na TV.. no nabitej páteční večer... krása pče miláčkovi je špatně.. takže sme spolu neska už nebyli.. a měli sme jet ještě s jeho rodičema do čb do kina.. ae tak jindy no...
tak páá užijte si víkend ♥ v pondělí do školyy.....

Babské rady pro krásnou pleť

18. února 2010 v 18:00 | Helí =o* |  Pleť
Mít tak krásnou pleť bez hlubokých pórů, pupínků a zbytečných kruhů pod očima. A nemuset na sebe každé ráno nanášet vrstvu drahého make-upu, aby nedostatky vaší pokožky zakryl. Přestaňte snít, víme, jak na to! Postačí vám studená voda, pasta na zuby, mléko a med. Ano, dokonalost může být levná!


18. února

18. února 2010 v 14:31 | Helí =o* |  Deník
Zdraviiiim♥1288
Taak včera sem měla jít ven s kámošem299 ae nakonec sme to odložili na dnešek.. a pudem ještě s Kačíí... ♥ =)) a snad v půl 5 přijede miláček.. musí to vyjíít...♥♥ jesli joo tak u mě bude spát a já u něj zejtra... =) a už má doma novou velikou posteel mu koupili rodiče.. prej aby sme se pořádně vyspali a nemačkali see...811 no docela sem koukala dyž mi jeho mamka začla ukazovat jakou vybrali a tak.. sou upe skvělýý =))
a ráno sem se vykoupala.. udělala manikůru a pedikůru 299 umyla vláásky... a byla u nás mamky kámoška... tak sme podrbaly zase
a už se těšim na večer =) 1288
a hrozně mě bolí v krku a hlava z toho jak sem pořád u kompu.. 811 a neska budu muset ještě napsat ňáký úkoly ze psaní na stroji.. a vůbec se mi do toho nechce =(
Včera sem si dopsala zápisky z ekologie.. a budu se muset ještě učit.. pče příští tejden bude dost písemek... po prázkách.. ae i dyž se nudim a už nvm coby.. tak rači dělam cokoliv jinýho než se kouknout na učení 811 děěs noooo...
co vy a škola ?? 299


Jéééééé 13231323132313231323a ted mi prisla sms ze prijedeeeeee...1323132313231323juhůůůůůůůůůůůůůů *happy* 13231323132313231323nejvííííííííc =D :-* :-* :-*********132313231323132313231323

Triky s očními stíny

18. února 2010 v 9:18 | Helí =o* |  Líčení

Bojíte se očních stínů? Ode dneška nemusíte! Naučíme vás vybrat si správný odstín i perfektně ho na víčko nanést. A nejen to. Profesionální vizážistka vám poradí, jak pracovat s asymetrickým pohledem a odhalí tajemství drahých a levnějších typů líčidel. S námi zvládněte oční stínohru na výbornou!

Kelly Family - I Can't Help Myself

17. února 2010 v 13:48 | Helí =o* |  Písničky


krásná písnička... krásný video...♥♥♥ :-*

Vítězka 1. soutěže Net_Miss !

16. února 2010 v 13:07 | Helí =o*

Anketa

Kdo vyhraje Net_Miss ??? =o)
Kačenka :-*35.5% (11)
[Mi$ha]64.5% (20)


[Mi$ha] VYHRÁÁLA !! MOC GRATULUJU =)

Udělám diplomeek co nejdřív =)
Ostatním děkuju za účast.. =)

Diskuze 0.4

15. února 2010 v 21:48 | Helí =o* |  ☻ Diskuze ☻
4. diskuze

PS: urážky a kritiku si prosim nechte...jesli chcete nadávat tak někde jinde


1.diskuze tady
2.diskuze tady
3.diskuzetady

Dali ste si se svým klukem/ holkou ve vztahu pauzu ??
Jak to probíhalo? Vrátili ste se k sobě ?
Je to dobrý řešení ?
Co si o tom myslíte ?
Piště názory =))Pauza ve vztahu

15. února 2010 v 21:40 | Helí =o* |  ☻ O klukách ☻
Někdy ve vztahu cítíte, že věci neklapou, jak mají, ale rozejít se ještě nechcete. Doufáte, že se všechno časem spraví. Anebo máte pocit, že si jen potřebujete od sebe odpočinout. A vyhlásíte ve vztahu pauzu. Nikde se už ale nepíše, co máte v takovém období dělat. Nechte se tedy inspirovat.


Nicole Scherzinger- Baby Love♥

15. února 2010 v 20:09 | Helí =o* |  Písničky


nádhernáá..♥♥♥

8.2. 2010 - 14.2. 2010

15. února 2010 v 10:24 | Helí =o* |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (8.2. 2010 - 14.2. 2010) je:
Pondeli: 28
Utery: 22
Streda: 19
Ctvrtek: 16
Patek: 25
Sobota: 39
Nedele: 27

Celkem: 176

Svatební šaty ♥

14. února 2010 v 18:45 | Helí =o* |  sukně, šaty
úžasnýý co ? ♥

Jana Doleželová: Ve škole se jí smáli! Proč!?

14. února 2010 v 18:22 | Helí =o* |  Bulvár
Miss ČR 2004 a modelku Janu Doleželovou (29) známe všichni jako štíhlou labuť, která rozhodně nemá problém se za tučný honorář odhalit a ukázat světu přes tenkou vrstvu plavek své vyvinuté vnady. Nebylo tomu tak ale vždy. Janě se totiž kdysi děti ve škole kvůli jejímu vzhledu často posmívaly!

,,Byla jsem tlusté a neohrabané dítě. Ve škole se mi kvůli tomu často smáli. Nechtěla bych se do těch dob vracet a jsem ráda za to, že se to v pubertě změnilo. Od dětství jsem v podstatě problémy s váhou neměla, prostě jsem ze své tloušťky vyrostla," vysvětluje Jana.

My dodáváme, že se modelce podařilo ze své plnoštíhlosti nejen vyrůst, ale zároveň na své postavě také díky mnoha reklamním kampaním velmi vydělat. Posmívající se děti zkrátka ,,ostrouhaly"! Všechno ale není tak samo sebou, jak se Doležalová snaží prezentovat - za jejím štíhlým, až hubeným tělem je tvrdá dřina a odříkání: ,,Přiznám se, že hodně sportuju - plavu, běhám, chodím do fitka a když mám před nějakým focením nebo důležitou přehlídkou, tak se snažím zpevnit své tělo ještě o to intenzivněji," říká vysoká tmavovláska.

Dávné události jsou tedy možná důvodem toho, proč nyní modelka chorobně lpí na sportu a pohybem vyplňuje každou svou volnou chvíli. Ví totiž, že hrozba posměchu je u ní jako u osoby veřejné stále velmi reálná...

.Pixelky.

Zamilované...
.657...U *173*..1346.přátelé.Láska, obětí *364*.*1735*....*352*.....http://www.pop-layshop.blogger.com.br/coracao.gif..http://img.libimseti.cz/s/%21502%21.gif..smile #1086..smile #549.thinkheart.gif image by Salisko..smile #615...pixel...Photobucket - Video and Image Hosting..smile #551.2cqbepi.gif image by Lowinka...sldiiii.smile #54.11-1.gif image by Salisko..Photobucket - Video and Image Hosting..gl.kisses.loveyouuu.s)).<3.!1199!.Creati-ve.sblog.cz.icon_35.gif image by Salisko.:rox.....:srrdce:..!739!.1412...!1091!.......Zamilovaný *5186*..l.0.v.e..Emoticône Hello Kitty 243.:wii.sudictaa...:-*..1288.886..Photobucket - Video and Image Hosting.506...srdíčko.Pixels.24-2.gif image by Salisko
Usměvavé...
!1193!.....:)..1350..299.753.967..!811!.1082.965..617..smile #938.*2225*...!426!.......1078.Vyplazuju jazyk *1410*
Smutné...
...499.Nn *2167*..1114.Indeed *2316*..!892!...:kitty2.925.....smile #616..76.
Ostatní...
........:koru.....pacc.smile #1324.1128.2eulb4i.gif image by Lowinka....http://i108.piczo.com/view/1/w/9/e/i/h/z/5/m/6/h/5/img/i123478193_20484_5.gif?redirsrc=img.http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif..*332*.camera.gif image by Lowinka.http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gif.*1581*.Image Hosted by ImageShack.us..Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby........:kor.:kawaii:...*....Žvejka *3706*.....thdiamond.gif image by Salisko.*545*...1342...684...smile #855.1094......738.nota..http://img.libimseti.cz/s/%211179%21.gif.!1056!....799..!969!.23lf7nl.gif image by Lowinka....